Marketingový prieskum

  • Získajte odpovede na nezodpovedané otázky pre váš business
  • Založte vaše rozhodnutia a stratégie na reálnych informáciách
  • Otestujte čo si myslia zákazníci o vašich nových produktoch alebo cene
  • Zistite aký majú zákazníci zážitok na vašom webe
  • Zistite podrobnosti o spotrebiteľskom správaní vašich zákazníkoch
  • Získajte informácie o trhu a krajine v ktorej plánujete podnikať
  • Uskutočníme pre vás prieskum na mieru

´´Knowledge is power.’’ N. Machiavelli

...skrátka zistite to, čo potrebujete vedieť. Nemáte na to dostatok časových, odborných alebo personálnych zdrojov? Nevadí! Radi to zistíme za vás.

 

Aký typ zákazníkov kupuje vaše produkty? Čo je pre nich dôležité? Kde a ako nakupujú? Aké nové produkty by radi videli zákazníci na trhu? Takéto a iné otázky sa pýtajú firmy a marketéri často. Sú kľúčom k úspešným marketingovým rozhodnutiam založených na informáciách a nie na riskantnej technike ‘’pokusu a omylu’’. 

Získať relevantné informácie pre váš business vám pomôže marketingový prieskum. Informácie získané prieskumom sú neodmysliteľným základom pre marketingové analýzy a následnú tvorbu marketingových stratégií.

Poskytujeme vám komplexné služby zastrešujúce marketingové prieskumy na mieru vašej firemnej situácii. Flexibilne prispôsobíme typ prieskumu vašim potrebám a rozpočtu. Vzhľadom na váš cieľ, vám poskytneme marketingový prieskum či už ‘’desk research‘‘ založený na zbieraní dát z už existujúcich zdrojov, ktoré sú aplikovateľné na vašu situáciu, alebo vám dokážeme nadizajnovať a zozbierať nové dáta prostredníctvom ‘‘field researchu‘‘ iba pre vašu firmu a vaše potreby. 

Ponúkame vám jednorazový prieskum na jednu konkrétnu situáciu tzv. ‘’ad hoc‘‘ dáta, alebo dlhodobé skenovanie vonkajšej situácie a konštantný prieskum interného vývoja. Ak máte záujem si prieskum realizovať sami, vieme vám taktiež pomôcť pripraviť plán a stratégiu prieskumu. Sme tu, aby sem vám pomohli s marketingovými prieskumami od A po Z a zozbierame pre vás dáta tým najvhodnejším spôsobom, aby ste dostali relevantné odpovede na všetky vaše nezodpovedané otázky. A výsledok? Rozhodnutia sa vám nikdy nerobili ľahšie...

Zaujímate sa o marketingový prieskum?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s Vami a pripravíme Vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať Vaše potreby a finančné možnosti. Objednajte si konzultáciu.