Online prieskum

  • Zvoľte inovatívnu a efektívnu metódu prieskum
  • Zistite, aký zážitok má zákazník na vašom webe
  • Zistite, ako sa zákazníkom nakupuje cez váš e-shop
  • Zistite ako sa zákazníci správajú a nakupujú v online priestore
  • Zistite, ako ľudia vnímajú vás a vašu konkurenciu

 

Dnes žijeme dobu, kedy sa stále viac presúvame do online priestoru a preto prieskumné metódy získavajú nový rozmer podobne ako aj spôsob predaja, či marketingová komunikácia.

Počuli ste už o Netnografii alebo o Online Mystery Shoppingu? Tieto inovatívne prieskumové techniky vám prinesú rovnako relevantné výsledky ako tie bežné, avšak sú oveľa efektívnejšie čo sa týka zberu dát aj počas súčasnej pandemickej situácie, kedy dáta z obchodov alebo pri osobných stretnutiach s ľuďmi sú značne limitované.

Netnografia je skúmanie ľudí a ich správanie na internete. Poskytuje nám nové možnosti pozorovania zákazníka v online sfére. Ľudia píšu komentáre na sociálnych sieťach, interagujú na online obsah, hodnotia firmy a služby, či diskutujú na fórach. Podľa online správania zákazníkov vieme zistiť ich správanie, pohnútky a názory. Je to efektívna pozorovacia metóda, vďaka ktorej sa dozvieme o spokojnosti a názoroch našich zákazníkov viac ako by sme čakali. 

A čo tak naša jedinečná ponuka Online Mystery Shoppingu? Poskytneme vám posúdenie a otestovanie zákazníckej skúsenosti spojenej s vašou stránkou alebo inými online kontaktnými bodmi, ktoré pre zákazníka vaša firma ponúka. Na základe Online Mystery Shoppingu dokážete porozumieť požiadavkám zákazníkov, ich vnímanie interakcií vašej stránky, servisnej podpory aj doby odozvy. Budete presne vedieť, s čím sú zákazníci spokojní, ale zároveň aj to, čo potrebujete vylepšiť na vašej stránke aby bol nákup zákazníkov príjemný a aby sa radi vracali. Po prieskume vám radi pomôžeme aj s nastavením správnej marketingovej stratégie.

Samozrejme súčasná neľahká situácia nás nezastaví a preto prenášame metódy prieskumu do online verzie. Ráčte sa s nami pustiť do online prieskumu, pretože ľudia dnes nakupujú online a webová stránka je vašou novou výkladnou skriňou. 

Zaujímate sa o marketingový prieskum?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s Vami a pripravíme Vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať Vaše potreby a finančné možnosti. Objednajte si konzultáciu.