Mystery shopping

  • Zvýšte tržby a zisk vašej firmy
  • Zvýšte počet vašich spokojných zákazníkov
  • Zistite kvalitu vášho predaja a produktov v porovnaní s konkurenciou
  • Zistite, ktorá oblasť predaja má potenciál na vylepšenie
  • Zistite ako zákazníci vnímajú vašu predajnú stratégiu

Ponúkame vám zaujímavú a mimoriadne efektívnu službu mystery shoppingu, ktorá skúma kvalitu predaja a služieb a zbiera informácie o trhu, produktoch, konkurencii a cenách.  

Tajomstvo spočíva v utajenej návšteve obchodu alebo miesta poskytnutia služby. My vám pomôžme touto technikou posúdiť situáciu vášho obchodu alebo značky v teréne z odborného hľadiska. Zadefinujeme vám podľa potreby oblasti s potenciálom na zlepšenie, poskytneme vám spätnú väzbu aj o tom, ako je vaša firma či produkt vnímaný z pohľadu zákazníka. 

Poskytujeme tak isto aj online mystery shopping službu, kde vám pomôžeme posúdiť spokojnosť zákazníkov s ich online nákupnou skúsenosťou na vašom webe, napríklad na e-shopoch. Radi vám taktiež pomôžeme s nastavením novej marketingovej stratégie, ktorá vám pomôže vylepšiť oblasti, na ktoré poukázal výsledok mystery shopping prieskumu. Neváhajte a zverte do rúk rozvoj vášho businessu odborníkom. 

Zaujímate sa o marketingový prieskum?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s Vami a pripravíme Vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať Vaše potreby a finančné možnosti. Objednajte si konzultáciu.