Foto Video

Fotenie interiéru Penzión SET

Kvalitné fotografie z vlastných rekonštruovaných interiérov s novou responzívnou webstránkou a krásnym minigolfom, to je to na čo, okrem iného, vsadil pre tento rok Penzión SET v Košiciach.

Zadanie:  Nafotiť kvalitné fotografie z interiérov Penziónu SET s ich následnou postprodukciou (úpravou na účel).

CCG:  Primárnym účelom nafotenia kvalitnej fotoprodukcie bolo ich použitie na webstránke klienta. Samozrejme fotenie iba na webstránku by bolo neefektívne, ak by sme nemali ambície, aby boli fotky využiteľné napríklad aj v printoch (katalógy, livestyleové časopisy). Výsledok našej práce si môžete pozrieť nielen vo fotogalérií nižšie, ale aj ich realizáciu na webstránke klienta www.penzionset.sk

Bonbónikom, ktorý sme urobili pre klienta bola 360° fotka, ktorú si môžete pozrieť TU.

V prípade požiadavky vieme realizovať profesionálne videá s postprodukciou, ako v interiéroch (natáčanie pomocou gyroskopu), tak v exteriéroch (aj dronom). Videá vieme finálne spracovať tak, že možu slúžiť nielen ako virálne videá na sociálnych sieťach, či prezentácie, ale aj na kampane v médiách. 

Fotogaléria ubytovacej časti Penziónu SET

Foto izby 1
Detailné foto
Foto izby 2
Foto kúpelne
Foto kúpelne 1
Foto vstupu
Foto vstupu 1
Foto kúpelne 3
Foto Recepcia

Fotogaléria reštauračnej a kaviarenskej časti

Foto reštaurácia-terasa
Foto reštaurácia-terasa 1
Foto reštaurácia
Foto reštaurácia 1
Foto pult
Foto reštaurácia-terasa 2
Foto reštaurácia-terasa 3
Foto krb 1
Foto krb
Upozornenie

Texty a obrazový materiál sú autorským dielom spoločnosti Cassovia Consulting Group, s.r.o. alebo jej zmluvných partnerov v zmysle platných zákonov Slovenskej republiky. Akékoľvek použitie materiálov zverejnených na webovom sídle www.ccgroup.sk je bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti Cassovia Consulting Group, s.r.o. chápané ako porušenie autorského zákona.