Foto Video

Fotenie interiéru kaviarne Café Délice

Využitie kvalitných fotografií vlastných priestorov a produktov na komunikáciu, či už v tlačovinách, webe, ale aj na sociálnych sieťach, je stále viac a viac žiadané.

Zadanie:  Nafotiť kvalitné imidžové fotografie z interiérov Café Délice, ktorá sa nachádza v Bussines Centre Košice (BCK) s ich následnou postprodukciou (úpravou).

CCG:  Ako sme sa so zadaním nafotiť imidžové fotky interiéru vinotéky a kaviarne, ktorej sme vytvorili aj logo (viac sa dočítate TU) vysporiadali, môžete vidieť vo fotogalérii nižšie.

V prípade požiadavky vieme realizovať profesionálne videá s postprodukciou, ako v interiéroch (natáčanie pomocou gyroskopu), tak v exteriéroch (dronom). Videá vieme finálne spracovať tak, že možu slúžiť nielen ako virálne videá na sociálnych sieťach, ale aj pre reklamné kampane v médiách. 

Fotogaléria priestoru vinotéky a kaviarne Café Délice

Interiér foto 1
Interiér foto 2
Interiér foto 3
Detailné foto MENU
Detailné foto klavír
Foto šálky s potlačou
Foto - pohľad na pult
Interiér foto salónik
foto zákazníci
Detailné foto - šálka so stojanom
foto čašníčka
foto zákazníci 2
Detailné foto 1
foto zákazníci 3
foto salónik
Interiér foto 4

Fotogaléria produktov

Detailné foto 2
Detailné foto 3
Upozornenie

Texty a obrazový materiál sú autorským dielom spoločnosti Cassovia Consulting Group, s.r.o. alebo jej zmluvných partnerov v zmysle platných zákonov Slovenskej republiky. Akékoľvek použitie materiálov zverejnených na webovom sídle www.ccgroup.sk je bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti Cassovia Consulting Group, s.r.o. chápané ako porušenie autorského zákona.