Komunikačný plán

  • Zastihnite zákazníka na každom kroku jeho zákazníckej cesty
  • Zistite kde sú vaši zákazníci počas ich zákazníckej cesty a aké informácie im poskytnúť
  • Zvýšte efektivitu a konzistenciu vašej marketingovej komunikácie
  • Doveďte zákazníka úspešne k nákupu
  • Zvýšte spokojnosť zákazníka a jeho lojalitu

Vypracujeme vám na mieru komunikačný plán pre všetky príležitosti, kedy zákazník potrebuje o vašej firme počuť tie správne informácie. Pripravíme pre vás komunikačný plán celej zákazníckej cesty od momentu kedy váš zákazník zistí že má problém, ktorý mu vaša firma dokáže vyriešiť, cez hľadanie rôznych alternatív na trhu, následné rozhodovanie medzi alternatívami až po nákup a lojalitu zákazníka. Pripravíme vám komunikačnú stratégiu pre každú časť tejto zákazníckej cesty, keďže zákazník hľadá iné informácie na iných miestach v rôznych fázach jeho cesty k nákupu. 

Na základe analýzy efektivity marketingovej komunikácie zistíme kde je potenciál na vylepšenie vašej komunikácie a zoptimalizujeme váš plán tak, aby komunikácia s vašim zákazníkom bola naprieč všetkými kontaktnými bodmi konzistentná a maximalizovala zákaznícku skúsenosť s vašou firmou počas celej jeho cesty, čo donesie jeho spokojnosť a lojalitu. 

Komunikujte konzistentne a zvýšite tým efektivitu vašej marketingovej komunikácie. Obráťte sa na nás odborníkov v Efektívnom Marketingu a na naše rýchle a spoľahlivé služby ktoré ponúkame našim spokojným zákazníkom už viac ako 14 rokov.

Zaujímate sa o marketingovú komunikáciu?

Obráťte sa na nás v Efektívnom Marketingu, pretože reklamné kampane máme po dlhoročnej skúsenosti na trhu v malíčku.  Radi vám odborne poradíme a zrealizujeme vaše predstavy o úspešnej marketingovej komunikácii. Neváhajte a objednajte si konzultáciu ešte dnes.