Reklamné pútače / Svetelné reklamy / Polepy áut

REKLAMNÉ TABULE / BANNERY

OUTDOOR (vonkajšia) či INDOOR (vnútorná) reklama má výhodu dlhodobého a pravidelného pôsobenia. Reklamná kampaň na nosičoch pôsobí bez ohľadu na voľbu okoloidúceho. Jednoducho povedané, nie je ju možné vypnúť. Výhodou je tiež efektívne cielený grafický vizuál a výber konkrétnych plôch a miest. Medzi štandardné reklamné tabule patrí: Billboard (5,1 x 2,4m), Bigboard (9,6 x 3,6m) a Citylight (presvetlená vitrína 118,5 x 175cm).

Aké prvky by mal billboard obsahovať, si viete prečítať v našom blogu
 

POLEP VOZIDIEL - čiastočné aj celopolepy

Pred samotným polepom Vám pripravíme grafický návrh a vizualizáciu priamo na konkrétnom type vozidla alebo plochy. Po schválení návrhu polepu a ceny za výrobu sa púšťame do realizácie. Pri polepoch kladieme dôraz hlavne na kvalitu, detaily a individuálny prístup ku klientovi.
Medzi najviac žiadané patria polepy áut.

Čo Vám ponúkame?

  • grafické návrhy kampaní
  • optimalizáciu (načasovanie kampane)
  • budget (nacenenie)
  • vytypovanie vhodných plôch
  • návrh a výroba reklamy
  • zabezpečenie tlače a inštalácie
  • doručenie na miesto určenia

SVETELNÉ REKLAMY

Pre zviditeľnenie prevádzky pre Vás navrhneme a vyrobíme svetelné aj nesvetelné logá, vhodné do exteriéru aj interiéru. Výroba 3D reklamy s rôznou materiálovou skladbou a hrúbkou prevedenia. Efektné kazetové písmo pre firemné logá a iné svetelné nápisy podľa vašich predstáv. Vizuálizáciu Vám navrhneme zdarma. Zabezpečíme výrobu aj montáž.

 

Pripravíme Vám nielen unikátnu vizuálnu podobu reklamy, ale zrealizujeme aj nákup nástrojov, zabezpečíme výrobu a polep.

Ukážky reklamy na reklamných nosičoch

Billboard APLEND

Polep električky STABILITA, Bratislava